Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Kasy fiskalne Częstochowa,terminale płatnicze,Al. Wolności 66,Częstochowa

Kategoria: Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska

  Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Jeżeli szukasz pomocy psychologa lub potrzebujesz terapii, koniecznie zajrzyj na stronę mojego gabinetu. Terapia psychologiczna ma na celu dotarcia do natury własnych problemów, z kolei psychoterapia to forma leczenia oparta na relacji pacjenta z terapeutą. W moim gabinecie prowadzę również konsultacje psychologiczne a także określam poziom funkcjonowania intelektualnego.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne gabinety lekarskie

  Specjalistyczne gabinety lekarskie »

  W specjalistycznych gabinetach lekarskich w Katowicach możesz skorzystać m.in. ze szkoły rodzenia. Uświadom sobie, jak ważne jest przygotowanie przed porodem. Tutaj położne Ewa i Klaudia nauczą Cię jak przetrwać poród i jak opiekować się takim noworodkiem. Zasięgniesz też wiedzy na temat zabezpieczenia komórek macierzystych swojej pociechy. Zdobądź fachowe informacje!

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju »

  Zapewniamy fachową pomoc psychologiczną pacjentom w Warszawie. Nasze specjalizacje to leczenie depresji, stanów lękowych, rozwiązywanie problemów rodzinnych i małżeńskich. Wspieramy ponadto kompleksowy rozwój osobisty, np. szkoleniami i indywidualnie prowadzonym coachingiem wykorzystywanym przez właścicieli działalności gospodarczych. Leczymy skutecznie i w świetnej atmosferze.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia i Psychoterapii

  Centrum Zdrowia i Psychoterapii »

  Nasze Centrum Zdrowia i Psychoterapii jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej z Warszawy obecnym na rynku od 1998 roku. Naszym pacjentom oferujemy między innymi specjalistyczną pomoc psychiatry, pomoc psychologa, pomoc ze strony certyfikowanych terapeutów, szkolenia dla biznesu, promocję zdrowia i zdrowego stylu życia. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie www.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mediklinika Gabinety Kosmetyczne

  Mediklinika Gabinety Kosmetyczne »

  Gabinety kosmetyczne mieszczące się w Szczecinie zadbają o twoje ciało. Pracują dla nas 3 specjalistki, posiadamy 6 urządzeń najwyższej jakości, posiadamy w ofercie 34 zabiegi, satysfakcja gwarantowana. Kompleksowo zadbamy o twój perfekcyjny wygląd od stóp po sam czubek głowy. W ofercie makijaż wykonywany przez doświadczoną wizażystkę. Zabiegi odchudzające i wyszczuplające ciało. Depilacja woskiem różnych części ciała, nowoczesny i modny makijaż permanentny czy henna. To tylko kilka z naszych usług, serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.mediklinika-gabinety.pl.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Podologiczny Katarzyna Kutera

  Gabinet Podologiczny Katarzyna Kutera »

  Zlokalizowany w podszczecińskim Wołczowie Gabinet Podologiczny Katarzyny Kutery zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ze stopami. Moimi pacjentami są osoby cierpiące na stopę cukrzycową, borykające się z grzybicą stóp lub paznokci oraz inne defekty i schorzenia stóp. Wykonuję zabiegi pozwalające zlikwidować modzele, kurzajki, brodawki, problem z wrastającymi lub grubymi paznokciami, pękające pięty, nadmierną potliwość stóp. Uzupełnieniem oferty jest pedicure – specjalistyczny i kosmetyczny.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Okulistyki Drabczyk

  Centrum Okulistyki Drabczyk »

  W przypadku szukania optyka i okulisty - mówimy o trzech miastach na zachodnim Pomorzu, tzn. w rachubę wchodzą Szczecin, Międzyrzecz i Choszczno, jak najbardziej warto skontaktować się z Centrum Okulistyki Drabczyk. W przypadku chorób i infekcji oczu, usuwania gradówki, operacji powiek, leczenia uporczywego łzawienia bądź po prostu najzwyklejszych badań wzroku, jesteśmy w stanie zagwarantować wieloletnie doświadczenie w okulistyce.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Beata Danielska

  Beata Danielska »

  Pani Beata Danielska od wielu lat pracuje jako psychoterapeuta i codziennie stara się pomagać swoim klientom walczyć z przeciwnościami losu. Kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny, bowiem wierzy, że wszyscy jesteśmy na swój sposób wyjątkowi.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja

  Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja »

  Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ''Pomarańczowe Ja'' mieszczący się w Poznaniu już od wielu lat kieruje swoje usługi zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. Pomaga on tym osobom, które mają różnego rodzaju trudności w codziennym funkcjonowaniu, jak choćby problemy w relacjach z innymi, ze stresem, lub też zmagają się z rozwodem, żałobą, przemocą, czy też alkoholizmem w rodzinie. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Medox s.c. W.Rudnicki T.Woźniak

  NZOZ Medox s.c. W.Rudnicki T.Woźniak »

  Klinika Medox zajmuje się przede wszystkim leczeniem lekomanii. Czyli jeżeli czujecie Państwo, że w ostatnim czasie przesadzają z lekami, to naprawdę warto zapisać się na leczenie do naszego ośrodka. Znajduje się on nieopodal Warszawy, gwarantuje komfortowe warunki i profesjonalną obsługę, która traktuje swoich pacjentów z odpowiednim szacunkiem. Do tego leczenie cechuje się bardzo dużą skutecznością.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »