Green Pack Częstochowa

Kasy fiskalne Częstochowa,terminale płatnicze,Al. Wolności 66,Częstochowa

Podkategoria: Uroda

1 · 2 · następna strona »
 • NZOZ Medox s.c. W.Rudnicki T.Woźniak

  NZOZ Medox s.c. W.Rudnicki T.Woźniak »

  Klinika Medox zajmuje się przede wszystkim leczeniem lekomanii. Czyli jeżeli czujecie Państwo, że w ostatnim czasie przesadzają z lekami, to naprawdę warto zapisać się na leczenie do naszego ośrodka. Znajduje się on nieopodal Warszawy, gwarantuje komfortowe warunki i profesjonalną obsługę, która traktuje swoich pacjentów z odpowiednim szacunkiem. Do tego leczenie cechuje się bardzo dużą skutecznością.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentmar Implanty

  Dentmar Implanty »

  Dent – Mar to specjalistyczny gabinet stomatologiczny, który zajmuje się usługami implantologii stomatologicznej. Jego siedziba mieści się w Szczecinie. Na stronie www gabinetu można zapoznać się z jego zespołem oraz dokonać rejestracji online. Ponadto, zamieszczone na niej zostały odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania oraz wszystkie najważniejsze informacje na temat implantów, jak zasada ich działania czy ewentualne przeciwwskazania.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pro Bono Ośrodek Psychoterapii

  Pro Bono Ośrodek Psychoterapii »

  Szczeciński Ośrodek Terapii i Szkoleń Psychologicznych oferuje konsultacje psychologiczne oraz indywidualną terapię. Nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc doświadczonych psychoterapeutów, wykwalifikowanych psychologów klinicznych oraz lekarzy psychiatrów. Dodatkowo współpracujemy również ze specjalistami zajmującymi się problemem uzależnień oraz socjoterapeutami. Prowadzimy terapię dla osób dorosłych oraz młodzieży borykającej się z nerwicą, stanami lękowymi, depresją, uzależnieniami, zaburzeniami odżywiania oraz innymi problemami natury emocjonalnej. Służymy profesjonalnym wsparciem w trudnych przypadkach losowych oraz stanach przedłużającego się napięcia. Ponadto prowadzimy także szkolenia psychologiczne.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Jakub Bętkowski

  Psycholog Jakub Bętkowski »

  Jestem zawodowym psychologiem i psychoterapeutą posiadającym duże doświadczenie kliniczne. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Oferuję psychoterapię indywidualną oraz grupową dla dorosłych i młodzieży. Prowadzę terapię depresji, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości oraz osobowości chwiejnych. Pomagam także osobom mającym problemy w relacjach partnerskich oraz interpersonalnych, udzielam wsparcia w momentach kryzysów życiowych.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Podologiczny Katarzyna Kutera

  Gabinet Podologiczny Katarzyna Kutera »

  Zlokalizowany w podszczecińskim Wołczowie Gabinet Podologiczny Katarzyny Kutery zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ze stopami. Moimi pacjentami są osoby cierpiące na stopę cukrzycową, borykające się z grzybicą stóp lub paznokci oraz inne defekty i schorzenia stóp. Wykonuję zabiegi pozwalające zlikwidować modzele, kurzajki, brodawki, problem z wrastającymi lub grubymi paznokciami, pękające pięty, nadmierną potliwość stóp. Uzupełnieniem oferty jest pedicure – specjalistyczny i kosmetyczny.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja

  Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja »

  Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ''Pomarańczowe Ja'' mieszczący się w Poznaniu już od wielu lat kieruje swoje usługi zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. Pomaga on tym osobom, które mają różnego rodzaju trudności w codziennym funkcjonowaniu, jak choćby problemy w relacjach z innymi, ze stresem, lub też zmagają się z rozwodem, żałobą, przemocą, czy też alkoholizmem w rodzinie. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Medyczna PRAMED

  Przychodnia Medyczna PRAMED »

  Przychodnia Medyczna PRAMED jest prywatną placówką medyczną zajmującą się diagnostyką oraz leczeniem. Naszą ofertę kierujemy w stronę pacjentów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz firm ubezpieczeniowych proponujących pakiety medyczne. Usługi medyczne świadczymy od 2010 roku. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam przeprowadzać szeroki zakres badań diagnostycznych (EKG serca, EKG spoczynkowe, EKG Holtera, USG, USG Dopplera, badania laboratoryjne itp.). Współpracujemy z lekarzami wielu specjalności posiadającymi duże doświadczenie (w tym doświadczenie kliniczne).

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychorozwoju Izabeli Kielczyk

  Pracownia Psychorozwoju Izabeli Kielczyk »

  Warszawska Pracownia Psychorozwoju Izabeli Kielczyk oferuje klientom głównie terapię: indywidualną, dla par i nastolatków. Dodatkowo, możliwa jest również doraźna pomoc psychologiczna. W ramach pracowni działa seksuolog oraz psycholog dziecięcy. Spotkania prowadzone są w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim. Istnieje możliwość zdecydowania się na leczenie uzależnień lub terapię przeznaczoną dla osób biznesu.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Okulistyki Drabczyk

  Centrum Okulistyki Drabczyk »

  W przypadku szukania optyka i okulisty - mówimy o trzech miastach na zachodnim Pomorzu, tzn. w rachubę wchodzą Szczecin, Międzyrzecz i Choszczno, jak najbardziej warto skontaktować się z Centrum Okulistyki Drabczyk. W przypadku chorób i infekcji oczu, usuwania gradówki, operacji powiek, leczenia uporczywego łzawienia bądź po prostu najzwyklejszych badań wzroku, jesteśmy w stanie zagwarantować wieloletnie doświadczenie w okulistyce.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Beata Danielska

  Beata Danielska »

  Pani Beata Danielska od wielu lat pracuje jako psychoterapeuta i codziennie stara się pomagać swoim klientom walczyć z przeciwnościami losu. Kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny, bowiem wierzy, że wszyscy jesteśmy na swój sposób wyjątkowi.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Wrocław

  Odchudzanie Wrocław »

  Dietetyk Dorota Dębogórska prowadzi gabinet dietetyczny we Wrocławiu. Oferuje porady dietetyczne oraz układanie planów żywnościowych. Dzięki specjalnym pakietom dietetycznym, schudnąć można przed ważnym dla klienta wydarzeniem. Ponadto, oferowana jest możliwość ułożenia diety za pośrednictwem Internetu. W gabinecie prowadzone są także badania diagnostyczne, jakie wskazują na nietolerancję określonych składników.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Płock

  Psycholog Płock »

  Jeżeli mieszkasz na terenie Płocka lub okolic i nie potrafisz sobie poradzić z problemami żywicowymi, zawodowymi, w związku, to znak, iż być może potrzebujesz profesjonalnej pomocy ze strony psychologa i terapeuty. Psychoterapeuci Agata Królikowska-Trocińska i Magdalena Dynowska oferują bardzo fachową i rzetelną pomoc w zakresie psychoterapii, poradni dla małżeństw, czy też par. Sprawdź informacje na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek RÓWNOWAGA

  Ośrodek RÓWNOWAGA »

  Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego RÓWNOWAGA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapię osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Oferujemy zarówno indywidualne spotkania w gabinecie jak i udział w warsztatach rozwoju osobistego i grupach wsparcia. Nasza oferta skierowana jest głównie do osób z obniżonym poczuciem wartości, w trudnych sytuacjach życiowych, osamotnionych, zestresowanych. Pomożemy osobom, które chcą się lepiej poznać i rozwinąć.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska

  Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Jeżeli szukasz pomocy psychologa lub potrzebujesz terapii, koniecznie zajrzyj na stronę mojego gabinetu. Terapia psychologiczna ma na celu dotarcia do natury własnych problemów, z kolei psychoterapia to forma leczenia oparta na relacji pacjenta z terapeutą. W moim gabinecie prowadzę również konsultacje psychologiczne a także określam poziom funkcjonowania intelektualnego.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Gdynia

  Pomoc psychologiczna Gdynia »

  Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą posiadającym doświadczenie w pracy z pacjentami w trójmiejskich placówkach publicznych. Zapraszam Państwa do mojego Gabinetu Psychoterapii mieszczącego się w centrum Gdyni. Oferuję terapię dla osób uzależnionych oraz ich rodzin (np. DDA), cierpiących na nerwice, stany lękowe lub obniżony stan samopoczucia. Udzielam także wsparcia pacjentom, którzy nie radzą sobie ze stresem oraz osobom mającym trudności w kontaktach interpersonalnych. Terapię opieram na psychoanalizie.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Centrum-Ja

  Poradnia psychologiczna Centrum-Ja »

  Centrum-Ja jest warszawską firmą, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie oferowania klientom profesjonalnych i pomocnych usług psychologicznych dla osób i instytucji na terenie woj. mazowieckiego. W ofercie tej firmy znaleźć możesz między innymi porady psychologiczne i psychiatryczne połączone z leczeniem, psychoterapią. Ponadto można zdecydować się na leczenie depresji, czy skorzystanie z poradni małżeńskiej i rodzinnej.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mediklinika sp. z o. o.

  Mediklinika sp. z o. o. »

  Jeśli poszukujesz w województwie Zachodniopomorskim profesjonalnej i nowoczesnej kliniki medycznej lub ośrodka zdrowia, to koniecznie powinieneś sprawdzić ofertę przygotowaną przez Mediklinikę ze Szczecina. Jest to ośrodek znajdujący się w centrum miasta, który już od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi i zabiegi medyczne w wielu specjalizacjach. Sprawdź już dziś ofertę przygotowaną przez ten ośrodek.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meritum Centrum Medyczne

  Meritum Centrum Medyczne »

  Oferta naszego centrum medycznego obejmuje zabiegi medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej. Zapewniamy naszym pacjentom leczenie w ramach nowoczesnej kliniki. Wykonujemy między innymi takie zabiegi, jak powiększani ust, zmarszczki marionetkowe, lwie zmarszczki, oczy, bruzdy nosowo wargowe z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz zabiegi z wykorzystaniem botoksu z w tym zabiegi poprawy zmarszczek wokół ust.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia i Psychoterapii

  Centrum Zdrowia i Psychoterapii »

  Nasze Centrum Zdrowia i Psychoterapii jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej z Warszawy obecnym na rynku od 1998 roku. Naszym pacjentom oferujemy między innymi specjalistyczną pomoc psychiatry, pomoc psychologa, pomoc ze strony certyfikowanych terapeutów, szkolenia dla biznesu, promocję zdrowia i zdrowego stylu życia. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie www.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju »

  Zapewniamy fachową pomoc psychologiczną pacjentom w Warszawie. Nasze specjalizacje to leczenie depresji, stanów lękowych, rozwiązywanie problemów rodzinnych i małżeńskich. Wspieramy ponadto kompleksowy rozwój osobisty, np. szkoleniami i indywidualnie prowadzonym coachingiem wykorzystywanym przez właścicieli działalności gospodarczych. Leczymy skutecznie i w świetnej atmosferze.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Uroda - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek